RSS ekologika.sk

Ponúkame Vám možnosť dostávať najnovšie informácie cez RSS kanál.


Vložte Váš e-mail:

Archív (Všetky ročníky)

Virtuálna voda

Virtuálna voda

Viete koľko "virtuálnej vody" spotrebujete počas denného menu?

Vypočítajte si ju!

Ekokancelária

Ekokancelária

Hľadáte tipy na zníženie ekologickej stopy na pracovisku?

Kliknite sem!

Ekogaléria

Ekogaléria

Radi fotíte alebo poznáte zaujímavý príbeh osobnosti, ktorá podniká ekologicky?

Podeľte sa o ne!

Ecodesign Company

Ecodesign Company

Ecodesign Company Partner portálu Ekologika - poskytuje služby v oblasti vývoja a marketingu ekoproduktov

Ecodesign Company
Úvod arrow Ekosprávy arrow Správy arrow Volajte ma WineHive

Volajte ma WineHive

Ekodizajnový kúsok pre milovníkov dobrého vína navrhol a uvádza na trh mladý dizajnér John Paulick. Podukt inšpirovaný princípmi biomimikry je praktický, moderný a ešte aj šetrný k životnému prostrediu.

ImageImage WineHive alebo „vínový úľ“ je zhotovený z častí, ktoré možno ľubovoľne spájať až do podoby včelích plástov. Produkt inšpirovaný dokonalou konštrukciou medových plástov je skutočne inováciou, po ktorej siahne nejeden vinár.

ImageFormu je možné prispôsobovať podľa veľkosti vašej kolekcie vín.

Image„WineHive balík“ pozostáva z 12 kusov jedného a toho istého dielu, ktoré je možné vytvarovať tak, aby sa doň vošlo 5 fliaš vína (obr. hore) alebo ich kombinovať s ďalšími „balíkmi“ a tak získať väčšiu zostavu. Čím viac balíkov máte, tým rôznorodejšiu zostavu môžete vyskladať.

ImageTable Runner WineHive (obr. hore a dole) odprezentuje vaše obľúbené vína na vašom jedálenskom stole alebo môže byť základom pre vašu rozširujúcu sa domácu vinotéku, ktorú si môžete umiestniť kdekoľvek chcete. Môžete na ňu naskladať 6 vín.ImageImageTí, ktorí potrebujete „WineHive“ v kuchyni alebo skôr niekde v bare je tu niečo aj pre vás. Tu sú základné rozmery jednotlivých častí, ktoré sú rozhodujúce pri výbere veľkosti „úľa“, ktorý vám najviac vyhovuje:

ImagePodľa toho koľko miesta máte vyčleneného na „vínový úľ“ si môžete vybrať „balíky 1 až 8“. Ďalej potrebujete vedieť, koľko fliaš vína chcete uskladniť. Tu je aspoň niekoľko obľúbených zostáv, pre ktoré sa môžete rozhodnúť:ImageImageImageImageImageImageImageImage„Vínový úľ“ má jemný hliníkový povrch, ktorý sa skvele hodí do dnešných moderných kuchýň, barov a reštaurácií. Jednotlivé diely je možné celkom „rozprestrieť,“ čo umožňuje veľmi jednoduché a úsporné balenie do malých krabíc ako aj ich distribúciu. Image

Zdroj text a foto: WineHive.com

 
Podniky

Hľadáte firmy s certifikátom ISO 14001?
Kliknite sem!

Produkty

Hľadáte certifikované ekoprodukty?
Kliknite sem!

Odkazy Etarget

Ekologika.sk hlavný partner:
Ekofond.sk
Komunikační partneri:

IBM.sk

Guliwer web design studio
biologika